Закарпатська митниця – лідер України з виконання плану

Серпневе перевиконання плану митниками Закарпаття склало 34% – 160 мільйонів гривень.
Це стало можливим завдяки ефективній взаємодії нового керівника області з митниками та правоохоронцями регіону.

Ігор Бондаренко, який у липні став головою облдержадміністрації Закарпаття, від початку своєї діяльності на цій посаді дуже багато уваги приділяє спільній роботі з відомствами, які захищають економічні інтереси і безпеку області та країни.
Неодноразово проводилися спільні наради з керівництвом митних та правоохоронних органів, було оперативно виявлено «слабкі ланки» у тому числі на закарпатському кордоні та вжито усіх необхідних заходів для того, щоб змінити ситуацію.
Вже у липні Закарпатська митниця забезпечила надходження платежів на 77% більше, ніж у минулому місяці. Серпень лише підтвердив позитивну тенденцію.
Новий керівник регіону під час представлення його Президентом зазначив – він знає і відчуває, що тривожить і за що болить сьогодні душа у закарпатців. І своє завдання на посаді керівника ОДА бачить в тому, щоб працювати так, аби жителі області відчули як створюються тут, вдома, робочі місця, зростає якість їх життя, оточуючого середовища, медичних, освітніх та інших соціальних послуг.
Адже ні для кого не є секретом той факт, що обсяги трудової міграції з України сьогодні є дуже значними і наші люди залишатимуться в країні або повертатимуться додому лише за умов комфорту та стабільності життя, наявності робочих місць із гідною зарплатою.

Схожі новини

Залишити коментар