Спроба п’яного «тарану» на КПП «Тиса»

27 серпня, прикордонники завадили незаконному перетину кордону українцем у пункті пропуску «Тиса». Він намагався без проходження контрольних операцій, «тараном», заїхати на територію України.
Щойно тридцятирічний чоловік заїхав мікроавтобусом «Опель» на територію пункту пропуску, як одразу збільшив швидкість руху та скерував транспортний засіб в напрямку виїзду з пункту пропуску, – повідомляє прес-служба Чопського прикордонного загону.

Щоб запобігти прориву, прикордонники закрили виїзний шлагбаум та розгорнули пристрої для примусової зупинки транспортних засобів. Мікроавтобус вдалося зупинити на виїзді з пункту пропуску. На місце події прибула група реагування.

Чоловік не виконував законні вимоги прикордонного наряду, поводився агресивно та висловлювався нецензурно в бік військовослужбовців. Водія затримали та притягнули до відповідальності за порушення режиму у пункті пропуску. До того ж, йому доведеться відповідати перед судом за вчинення правопорушень, передбачених статтями 204-1 «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України» та 185-10 «Злісна непокора законному розпорядженню чи вимозі військовослужбовця або працівника ДПСУ» КУпАП.

Правопорушника передали наряду патрульної поліції, у супроводі якого він вибув до Закарпатського обласного наркологічного диспансера для проведення медичного освідчення. Експертиза підтвердила, що чоловік перебував у стані алкогольного сп’яніння.

Окрім того, працівники фіскальної служби виявили порушення громадянином України митного законодавства.

Схожі новини

Залишити коментар