Упродовж трьох днів, 16-18 серпня, в селі Негровець Міжгірського району тривав фестиваль спорту та здорового способу життя «Вершина»

Подія відбулася з нагоди створення та відкриття спеціалізованого спортивного майданчика, який став платформою для об’єднання жителів села Негровець та навколишніх сіл з єдиною метою: створення унікальної спортивної інфраструктури задля розвитку молоді та реалізації її потенціалу.

Ініціаторами фесту стали молоді атлети, мешканці Тереблянської долини, котрі залучили до втілення місцевих жителів та долучили до реалізації задуму підтримку українських, закордонних організацій, а відтак – об’єднали молодь західної України на спортивному святі.

У ході фестивалю, який тривав три дні, відбулося урочисте відкриття спортивного майданчика, на якому українська молодь продемонструвала свої здібності у таких номінаціях як підтягування на перекладині та віджимання від брусів, підлоги тощо.

Окрім цього, атлети продемонстрували вражаючий показовий виступ з метою мотивувати молодь до занять спортом та відсвяткували завершення першого дня фестивалю тематичною українською вечіркою.

Основну частину другого фестивалю дня зайняв похід на гору Тяпіш. А на завершення дня учасники переглянули мотиваційний фільму під відкритим небом.

Третій день фестивалю зібрав всіх активних жителів Тереблянської долини на спортивному святі під назвою «День здоров’я села Негровець».

Молоді спортсмени змагались в різних індивідуальних та командних номінаціях, таких як штовхання ядра, підняття гирі, футбольна майстерність, перекидання шини тощо.

Найстарші учасники змагались у грі в шашки. Наймолодші – боролись в номінаціях: стрибки в мішках, кидання на влучність, присідання, стрибки на стрибалці та інших.

Як повідомили в оргкомітеті фесту, подібні заходи планують проводити щорічно.

Схожі новини

Залишити коментар