В Перечині виступив Народний артист України

У неділю, 5 травня, у Перечині відбувся концерт народного артиста України Віктора Павліка. Для райцентру з населенням 7200 чоловік – це подія. Бо ж артисти зазвичай оминають такі маленькі містечка. Як не прикро констатувати, але перечинці проігнорували цей мистецький захід. З 450 місць глядацької зали Районного будинку культури було занято менше половини. Хоча ціни на квитки були невисокі – від 120 до 180 грн.

Незважаючи на те, що о 18.40 організатори сказали: артист ще у дорозі – їде з Трускавця, концерт розпочався вчасно. О 19.03 Віктор з’явився на сцені в білій вишиванці та чорних штанах і, граючи на гітарі, заспівав «Ти подобаєшся мені». Потім привітався із глядачами і подякував Богу за те, що сьогодні може виступати на сцені і радувати співом шанувальників своєї творчості. Протягом півтори години Павлік виконав наживо 18 пісень (прозвучали і відомі хіти, і впізнавані музичні композиції), одночасно граючи на гітарі. Зіграв на шістьох музичних інструментах, періодично змінюючи їх. Як відомо, В.Павлік – ще і класний гітарист, вперше взяв до рук гітару в чотирирічному віці.

«Два кольори», «Шикидим», «Чорнобривці», «Зорепад» з артистом співали і глядачі. Це було щось неймовірне і таке рідне, миле серцю! У залі панувала творча і душевна атмосфера. Присутні отримали позитивні емоції та незабутні враження. На знак вдячності гаряче аплодували і подарували букети червоних троянд. Вечір української пісні і хорошої музики вдався на славу!

У холі РБК можна було купити диски із піснями Павліка, отримати автограф та сфотографуватися на добру згадку.

Джерело

Схожі новини

Залишити коментар