Рахівчанка живе в нелюдських умовах: допомоги чекати немає від кого (ВІДЕО)

53-річна Олена Ференц з Рахова є інвалідом першї групи, жінка багато жахіть пережила, однак її продовжує переслідувати невдача

Дитина з багатодітної родини, яка до сьогодні має серйозні проблеми зі здоров’ям, вона виховала шістьох своїх братів та сестер, а потім і власну доньку, яка у віці 18 років покинула матір, вийшла заміж та переїхала жити в Хуст. 53-річна рахівчанка залишилася сама, в домі, який більше схожий на хлів, ніж на місце, де можна жити. За Оленою Ференц доглядає донька її колишнього чоловіка, який помер дев’ять років, однак більшу частину часу жінка залишається на самоті.

Зараз головною проблемою для неї є власне житло, адже Олена хоче мати власний куточок, куди можна запросити рідних та друзів, зокрема власну дньку з її чоловіком.

Допомоги у фінансовому плані також немає від кого чекати.

Міська рада Рахова виділяла так звану допомогу Олені Ференц – інваліду першої групи, плативши їй раз на рік 500 гривень.

 

Щомісячна пенсія Олени по інвалідності складає 1 800 гривень, а по втраті годувальника – 1 400 гривень.

Керівник управління служби соціального захисту населення Рахівської райдержадміністрації Марія Спасюк стверджує, що дочка покійного чоловіка хворої рахівчанки, яка здійснює за нею догляд отримує 2 214 гривень щрмісячно. Сама Олена харчується в благодійній їдальні: “В нас є “гуманітарка”, а загалом сприяємо, як можемо”, – саме так відзначила Марія Спасюк. Однак така допомога мало дає результату, адже Олена важко пересувається і живе далеко від центру, де, як стверджує керівниця управління служби соціального захисту населення, вона харчується в їдальні.

Сусіди постійно жажіють хвору, адже бачать, як вона щодня плаче і просто хоче мати власний куточок, а також людей, яким на неї не байдуже.

Схожі новини

Залишити коментар