Мешканці Виноградівщини влаштували мирний протест

Вчора мешканці кількох сіл Виноградівського району зібралися на акцію мирного протесту.

Причина вже звична для Закарпаття – стан доріг.

Мешканці Пийтерфолво (Петрово), Тисобикень (Бобове), Фертешолмаш (Затисівка) і Форголань (Дівичне) зібрались в центрі Пийтерфолво на мирну акцію протесту через стан доріг в їх населених пунктах.

Люди кажуть, що проводять таку акцію вперше, адже мовчали і чекали. А зараз їм просто увірвався терпець.

«Наша вимога – щоб дали нам чітку відповідь, коли почнуть робити нашу дорогу від смт. Вілок до Петрова.

На нас роками не звертають уваги, тому слідуючого тижні ми йдемо з цими підписами, які зібрали серед мешканців сіл, у обласну, районну ради. Якщо там нічого не буде, то беремо і перекриваємо дорогу», – озвучує мету мирної акції-протесту один з організаторів Федір.

Серед учасників мирного протесту чимало жінок різного віку які прийшли разом з дітьми. Свою присутність пояснюють просто: хвилюються за безпеку своїх дітей.

«По цих дорогах не можна їхати ні машиною, ні велосипедом, вже лише трактором – це не нормально. Ми всі щодня ходимо по них на роботу, в школу, у садик. І далі терпіти це (стан доріг – ред.) не будемо», – каже учасниця акції з Пийтерфолво.

Активісти кажуть, що якщо районна та обласна влада не зверне уваги на проблему доріг в їхніх селах, то люди змушені будуть вдаватись до крайніх мір, а саме перекриття міжнародної траси М 26, яка веде до вантажного пункту пропуску на кордоні між Україною та Румунією.

За словами місцевих саме багатотонні вантажівки, які за дань сотнями проїжджають трасою, основна причина руйнування неякісного асфальтного покриття.

Джерело

Схожі новини

Залишити коментар