Виноградівські рятувальники спільно з лісівниками профілактували пожежі в екосистемах

Щорічно лісові пожежі завдають величезних збитків природі і державі. Переважна їх більшість, за правило, виникає через людську недбалість. Не є винятком і загорання в екосистемах, кількість яких з настанням теплої днини, на жаль,  лише зростає.
З метою попередження фактів виникнення лісових пожеж та загорання в екосистемах, 28 березня працівники Виноградівського райвідділу Управління ДСНС України у Закарпатській області та Державного підприємства “Виноградівське лісове господарство” провели спільний рейд у с. Велика Копаня.
Спілкуючись з населенням, яке проживає поблизу лісових масивів, організатори заходу наголошували на правилах пожежної безпеки в зелених угіддях та поруч із ними, а також попереджали про наслідки, що виникають при порушенні цих правил. Адже полум’я при сухій погоді здатне дуже швидко перекидатися з одного дерева на інше, що стає загрозою масштабної пожежі.
Кожному, з ким спілкувалися, рятувальники і лісівники вручили пам’ятки та тематичні листівки.
Рейдова група також відвідала місця, облаштовані для відпочинку  на природі, та оглянули аншлаги й попередження, що інформують відпочивальників про правила поведінки, яких потрібно дотримуватись в лісі, інформує У ДСНС України у Закарпатській області.

Схожі новини

Залишити коментар