Ви не українці, навіть не другий сорт: відомий блогер про закарпатців (ВІДЕО)

Нещодавно мережею поширилося відео відомого українського блогера Анатолія Шарія, який в прямому зверненні до жителів західної України обливає їх брудом.

В мережах Фейсбук та Інстаграм мешканці області з обуренням підхопили відео, де Шарій розповідає, як жителі Закарпаття та західної частини країни загалом вчать киян патріотизму. Думка Анатолія Шарія та його вислови щодо цього вразила всіх.

До 1939 року ви були ніким, були замість волів. Ви не маєте за що ненавидіти Сталіна, бо він вам дав доступ до цивілізації, поклоняйтеся йому,” – так Шарій розпочав своє звернення до закарпатців. Також блогер заявив, що закарпатців, які були колись під владою Угорщини чи Польщі навіть не можна назвати другим сортом, а хіба що напівкровками.

Шарій заявив, що він є українцем, патріотом, а закарпатці навіть не мають права піднімати український прапор, адже є ніким, люди без держави. Зазначимо, що Анатолій Шарій в своїх компроментуючих відео постійно нарікає на українську владу, Президента, шукаючи собі однодумців, проте цього йому стало замало і він дібрався вже й до жителів Закарпаття.

Схожі новини

Залишити коментар