В районному центрі понад 30 ромів вчинили розбій біля магазину (ВІДЕО)

Занепокоєна мешканка Ужгорода Світлана Богунець написала на своїй сторінці у Фейсбуці пост, в якому розповідаються обставини, які склалися 6 березня увечері, в одному з супермаркетів міста.

Жінка описала ситуацію з нахабними ромами та надала журналісту Унгвар інфо відео з місця події. Почалося все з того, що четверо відвідувачів цієї національної меншини почали чіплятися до продавця та охорони.

Після декількох зауважень з боку охорони, вони ще більше розсердилися та почали кидатися в їхню сторону образливими словами, погрозами та нецензурною лайкою. Після цього вони викликали на допомогу своїх товаришів.

На відео видно, як розгнівані роми телефонують за підмогою.

До магазину під’їхало декілька автомобілів – всього близько 30-ти осіб, кожен з них був озброєний дубинками та іншою зброєю. У зв’язку з цим охоронці були змушені застосувати газовий балончик, що ще більше розлютило ромів і ті почали бійку.

Охоронці застосували газовий балончик, бо побачили в ромів холодну зброю. Ті, у свою чергу, накинулися на них з палками.На місце сутички приїхала поліція, більшість ромів встигли втекти, затримали тільки трьох.

Охоронці викликали поліцію і вже разом з ними оглянули автомобілі розбійників, де виявили чимало зброї.

Наразі правоохоронці з’ясовують всі обставини минулого вечора. Зауважимо, що нахабні роми не реагували на жодне зауваження, нахабно себе поводили та лякали інших відвідувачів закладу. І невідомо, якби закінчилася ситуація, якщо б не сирена поліцейських автомобілів.

Варто відмітити, що такі випадки відбуваються не вперше і схожі повідомлення надходять регулярно.

Невідомо, чим може закінчитися випадок, коли проти тебе декілька десятків розлючених та озброєних осіб.

Схожі новини

Залишити коментар