Близько 50 активісток вийшли на площу Ужгорода, щоб захистити свої права

Акція “Перший вінок” на Поштовій площі Ужгорода зібрала різні організації Ужгорода, Києва, Запоріжжя та інших міст України.

Як розповів Mukachevo.net учасник акції, керуючий ГО “Бюро “Ми – є!” Володимир Косенко, 8 березня активісти та активістки вийшли на центральну площу Ужгорода, аби нагадати про зобов’язання держави у ліквідації дискримінації за ознакою статі.

У Міжнародний день прав жінок і миру учасники акції під Ужгородською міською радою вимагали: рівних прав для всіх; нульової толерантності до будь-яких проявів дискримінації за ознакою статі, сексуальної орієнтації, гендерної ідентичності та інших захищених ознак; ефективного запобігання та розслідування усіх проявів насильства проти жінок.

На мирну акцію в Ужгороді, за підтримки Amnesty International Ukraine вийшли приблизно 50 активісток та активістів громадянського суспільства, які представляють різні організації Ужгорода та загалом України. Деякі з них приїхали підтримати захід з Києва, Запоріжжя та інших міст.

Захід пройшов мирно та без порушень громадського порядку. Спокій на головній площі Ужгорода охороняли близько сотні полісменів та нацгвардіїйців.

Схожі новини

Залишити коментар