Москаль: “Якщо поліція обіср*л*сь розбійна діяльність подібних “активістів” триватиме та може призвести до непередбачуваних наслідків”

Губернатор Закарпаття ініціює нараду з правоохоронцями через свавілля членів ГО “Доста”.

Неспроможність поліції чітко вказати назву громадської організації, представники якої вчинили розбій на одній з АЗС Іршавщини, тільки підтверджує тезу про слабкість та навіть страх правоохоронців.

Так прокоментував ситуацію голова Закарпатської облдержадміністрації – Геннадій Москаль.

Очільник краю заявив, що недопустить аби пересічні закарпатці боялись за власну безпеку та навіть життя через діяльність надміру “активної” ГО “Доста”. Це вже не перший випадок, коли члени організації залякують та вчиняють протиправні дії. І мова не тільки про так звані “візити” до дорожників чи до керівництва органів державної влади. Нещодавно на тій таки Іршавщині побили голову села Чорний Потік. З політравмами чоловік кілька днів перебував у лікарні. Однак поліція зі слів голови села (а це підтвердив Геннадій Москаль) фактично спустила справу, не наважившись розшукати нападників та навіть опублікувати інформацію про звернення.

Геннадій Москаль переконує: “якщо поліція обіср*л*сь розбійна діяльність подібних “активістів” триватиме та може призвести до непередбачуваних наслідків, як от ситуація з “Правим Сектором”, який після кривавої стрілянини у Мукачеві просто зник з області”.

Як стало відомо виданню  «Перший.com.ua», очільник краю в понеділок планує провести нараду з правоохоронними органами. І, якщо ті й надалі не справлятимуться з роботою та не присічуть протиправну діяльність так званих “активістів”, Геннадій Москаль звертатиметься до Президента України та вищих правоохоронних органів, аби ті змогли взяти ситуацію на Закарпатті під контроль та забезпечити спокій і безпеку.

Джерело: «Перший.com.ua»

Схожі новини

Залишити коментар