Мільйонер у боргах: Недоолігарх Роберт Бровді кинув ужгородця на півсотні тисяч доларів (ДОКУМЕНТИ)

Нещодавно у мережі розпочалася жвава дискусія між двома колишніми товаришами Іваном Волошиним та Робертом Бровді. Що стало причиною конфлікту між екс-компаньонами – досі невідомо, однак подробиці деяких афер уже починають відкривати загальній публіці. 

Першим своє слово сказав ужгородець Олександр Броді, якому, як з’ясувалося олігарх Бровді боргує чималу суму грошей:

Нещодавно я вже писав про мою ситуацію з Робертом Бровді (це той, що згідно думки «троьохрубльової» місцевої газети, після клану Рокфеллера на другому місці у списку закарпатського “Форбсу” ))) Зараз спробую трохи ширше описати проблему, тому що купа людей після мого посту у ФБ в приватних повідомленнях цікавились деталями.

Ситуація перша: Так ось, ще в 2016 році ми з Робертом Бровді, по його проханню здійснили обмін майном, з відповідними умовами, а саме доплатою. Я передав йому у власність квартиру та земельну ділянку в центрі Ужгорода (яка йому була конче необхідна з його слів, для шантажування його кума), а він передав право власності на об”єкт незавершеного будівництва, з обов’язковою умовою – привести будівлю в належний стан за певний період або просто компенсувати такі роботи в розмірі 30 тисяч доларів США. З огляду на те, що я мав відношення до роботи офісу, який працював над проектами в Ужгороді (Корона, Ружа, Україна) та, відповідно, тривалий час мали спільні інтереси, я не наполягав на юридичному оформлені цієї доплати (під запевнення все зробити в найкоротший термін).

Впродовж 2 років, я неодноразово звертався до нього з проханням виконати зобов”язання, але кожен раз чув у відповідь «денег нет, надо еще подождать». Разом з цим ФБ та Інстаграм розривався в тотальному «лакшері» Бровді, інформуючи підписників про своє “богемне” життя. Час від часу я нагадував про себе, про борг і про те що його треба закрити, що я не маю більше можливості чекати і таке інше. Після кількох останніх наших з Робертом Бровді спілкувань у ФБ (телефони він вже не піднімав), які зводились до нових пусто-порожніх обіцянок, а подекуди і хамством, коли він зрозумів шо я вже більше не “ведусь” на його “розводи” – істерично добавив мій контакт в чорний список у всіх месенджерах, де зазвичай спілкувались. Так, протягом 2 років наші відносини з «уважительних» спілкувань на Ви, в час коли йому щось треба було, різко перейшли на Ти і хамську манеру, після того як я заявив йому що не маю більше наміру чекати своїх грошей. Я робив спроби звернутись за порадою що мені робити до партнерів цього «бізнесмена», але у відповідь від одного отримав пораду «не нариватися», а від іншого – просто текст: «нічим допомогти не можу». Досить дивна і неприємна ситуація, коли людина себе позиціонує як серйозний бізнесмен, а насправді, в реальних ситуаціях показує свою сутність та цинічність, і демонструє що “гівна” в ньому більше, ніж його питома вага. Але що би собі не придумав цей недоолігарх, я відповідально заявляю що не залишу йому ці кошти (а також інші борги, про які напишу в наступних публікаціях). А для підтвердження своїх слів, публікую фотокопії документів, та скріни наших з Робертом Бровді спілкувань у мессенжері.. для розуміння сутності людини”.

Офіційні документи.
По іншим боргам, далі буде..

Схожі новини

Залишити коментар