Ужгородці не дадуть перетворити наше місто на мусульманське гетто

Питання нав’язування ужгородцям чужої віри знову постало у соціумі. Як ми вже писали, араби, які окупували торгові точки у центральних частинах міста та провадять тут свій незаконний, а подекуди навіть кримінальний бізнес, тепер зазіхнули на святе. Чужинці мають намір схиляти до своєї віри закарпатців. 

На захист моральних принципів та непохитної віри українців, стали представники націоналістичного руху “Карпатська Січ”, лідер яких Тарас Деяк на своїй сторінці у Фейсбук заявив: Вони не дозволять перетворити Ужгород на мусульманське гетто:

“Ужгороду – мечеть?

В інформаційний простір Закарпаття потрапила новина про те, що група арабів планують побудувати в Ужгороді мечеть.

Ці наміри є свідченням відчуття приїжджими мусульманами повноти свободи дій. Спочатку вони купили собі “кришу” в правоохоронних органах, повідкривали незаконний бізнес в центральних точках Ужгорода, розпочали побудову арабської кримінальної гілки із торгівлі наркотиками, зброєю та переправленням нелегалів, гасають п’яні за кермом і нападають ножами на закарпатців, а зараз ще й зазіхнули на цілісність нашої духовної культури.

Якщо їх не зупинити зараз – далі може бути пізно. Ми не дозволимо перетворити традиціоналістичний Ужгород на мусульманське гетто!”

Схожі новини

Залишити коментар