Закарпатці обурені діями провокатора Павлова, який штовхає людей на кримінально каранні провокації

Псевдоактивіст з кримінальним нутром Павло Павлов відчуває власну безкарність на Закарпатті, а тому дозволяє собі вчиняти безлад просто під носом у діючої влади та правоохоронців. Громадськість, які вже відчула дискомфорт від блокування автопроїзду через основні транспортні артерії області, вимагає пояснень та реагування поліції

Сьогодні Павлов проводить акцію непокори через приріст криміналітету у області, а ще вчора сам був вбив людину і уникнув за це відповідальності. Нагадаємо, 5 грудня на об’їзній дорозі біля Ужгорода, Skoda сірого кольору смертельно травмувала пішохода та зникла з місця ДТП. Пізніше у мережі також з’явилася інформація про займання такої ж автівки у Великому Березному.

Власником згорівшого автомобіля і є вищезгаданий провокатор. Всі факти вказують на те, що йдеться про одне і те ж авто.

Людина зі здоровим глуздом одразу зрозуміє, що таким чином злочинець просто уникнув відповідальності за скоєний злочин: спершу скоїв смертельну аварію і залишив людину помирати на дорозі, а потім сам же – спалив головний доказ своєї вини.

Зараз же, Павлов вдавано демонструє, що бореться із системою заради народу, а насправді вкотре відстоює власні інтереси та відтягує момент згадки про його скромну персону. Закарпатці ж від цих дій провокатора не відчувають нічого окрім дискомфорту, як це відбулося і у випадку так званих акцій на підтримку євроблях. Якщо раніше для того щоб зробити пересічку кордону, можна було просто виїхати на нейтральну смугу і повернутись назад, то тепер без в’їзду на територію Словаччини – це неможливо. Крім кілометрових черг на кордонах та завищеної вартості розмитнення авто Павлов і Компанія для людей не добилися абсолютно нічого. Але терпінню закарпатців прийшов кінець. Люди виступають за те, щоб покласти край беззаконню, яке зчиняє псевдоактивіст зі своєю свитою.

Сьогодні ж стало відомо про першу жертву провокації. На учасника акції наїхав автомобіль, водія якого поведінка протестуючих вивела з себе.

Скільки ще громадян мають постраждати перші ніж ті, у кого амбіції виходять за межі допустимого, зрозуміють, що маніпулювати громасдькістю – це справа слабаків?
Подробиці – у сюжеті каналу “Сіріус”.

Схожі новини

Залишити коментар