Данацко у прокуратурі накинувся з палицею на поліцейського охорони (ВІДЕО)

Прокуратура Закарпатської області оприлюднила офіційну інформацію, щодо інциденту, який мав місце учора.

20 вересня 2018 року, за фактом умисного заподіяння закарпатцем тілесних ушкоджень працівнику правоохоронного органу у приміщенні прокуратури Закарпатської області, Ужгородським відділом поліції ГУНП в Закарпатській області внесені відомості до ЄРДР та розпочате кримінальне провадження за ч.2 ст. 345 КК України.

Як наразі встановлено, близько 16 год. 20 вересня 2018 року, закарпатець, намагаючись пошкодити встановлену систему пропускного режиму до адміністративної будівлі прокуратури Закарпатської області, умисно заподіяв працівникові правоохоронного органу тілесні ушкодження, у зв’язку з виконанням цим працівником своїх службових обов’язків.

Досудове розслідування у даному кримінальному провадженні здійснює слідчий відділ управління СБУ в Закарпатській області під процесуальним керівництвом прокуратури області.

Наразі у даному кримінальному проваджені, тривають першочергові слідчі дії, повідомляє прес-служба прокуратури Закарпатської області.

Як зазначили у прес-службі, “Наголошуємо, що діючий пропускний режим до приміщення прокуратури області спрямований на захист таємних матеріалів кримінальних проваджень, різних видів інформації та попередження її витоку, а спроби певних осіб, під видом проведення «кувалдових акцій», забезпечити, ніби то вільний доступ громадян до державних установ, є нічим іншим, як порушенням діючих норм Закону, за які, винні особи відповідатимуть згідно чинного законодавства“.

Як можна впізнати на відео, з палицею намагається вломитися в приміщення прокуратури провокатор Іван Данацко, сумновідомий своєю участю та “ініціативами” з розхитування ситуації на Закарпатті, як от шляхом блокування кордонів та міжнародних трас чи збиванням замків на входах до секретних служб.

Схожі новини

Залишити коментар