Закарпатський генерал про парад сексменшин в Ужгороді: Нехай йдуть на об’їзну

В Ужгороді планують провести фестиваль ЛГБТ спільнот

Такі наміри вже викликали неоднозначну реакцію. Головним чином – негативну. Зокрема націоналісти з організації Карпатська січ заявили, що не допустять проведення такого фестивалю в місті.

Збоченці знову планують провести в Ужгороді своє збіговисько. Цього разу під назвою “Фестиваль рівності”.

Усе це наштовхує на думку, що місцевим півням та обділеним чоловічою увагою недоактивісткам в “боротьбі” за права всіх підряд вкрай не вистачає пригод у їхньому житті, позбавленому будь-якого сенсу. Права молодь Ужгорода за підтримки духовенства, спортсменів та ветеранів російсько-української війни вже неодноразово відстоювали гідність власного краю, перешкоджаючи грантожерам проводити свої заходи.

Хочемо порадити їх прихильникам (якщо такі взагалі є, адже здебільшого на їх закритих акціях, що все-таки відбулись, було менше п`яти людей) не ганьбити себе спілкуванням зі збоченцями, адже їхня діяльність в Ужгороді не принесе жодних перемог і прогресів. Ми не допустимо навіть мінімального зростання антинаціональних рухів у своєму краї”, – зробили націоналісти у соцмережах брутальний допис.

З націоналістами все ясно. Карпатська січ вже давно бореться проти ЛГБТ в Закарпатті. Свого часу акція за права жінок була зірвана українськими націоналістами з організації “Карпатська січ”. Тоді націоналісти просто порвали плакати, які тримали дівчата.

А потім учасників акції за рівність націоналісти облили фарбою.

Дивною є реакція на можливість проведення фестивалю за рівність в Ужгороді колишнього начальника УМВС в Закарпатті, а нині депутата від Опозиційного блоку облради, генерала Віктора Русина.

Той намагався бути оригінальним і навіть розповів у “Фейсбуці” історію зі свого міліцейського минулого:

“Читаю в закарпатських новинах, що в Ужгороді збираються проводити гей-парад.
Повірте мені, що туди прийдуть пару лесбі і до десяти молоді.
Справжні підараси будуть сидіти дома по норах, так як вони ніколи в Ужгороді не вийдуть на парад, хоча їх в місті достатньо.
Ще в 2002 році в ході розкриття вбивства одного з них в Ужгороді (жителя з Берегова) нами були встановлені біля 120 так званих мужиків-любителів в “21”.
Я тоді, будучи начальником карного розшуку області, сам в шоці був ,з багатьма приходилось спілкуватись, щоб розкрити вбивство, опера ржали від них, то не передати словами.
Впевнений, що їх збільшилось за цей час в рази.
“Карпатська Січ” не ведіться на провокацію, там не буде нікого.
В мене пропозиція до міської влади: виділити для гей-параду місце на об’їзній, де збираються каміони, а в центральній частині заборонити проведення любих маршів, окрім державних та місцевого значення”.

Схожі новини

Залишити коментар