Закарпатці долучилися до глобальної акції на підтримку Олега Сенцова

Вчора, 13 липня, українському режисеру Олегу Сенцову, який, нагадаємо, зараз знаходиться в полоні на території Російської Федерації, виповнилося 42 роки. Він голодує з 14 травня. Таким чином українець вимагає звільнити всіх бранців у Росії та окупованому Криму.

Він чітко вимагає, адже знає – вони не винні. У цей день по всій Україні (та й за її межами), аби підтримати Олега Сенцова, а також інших українців, яких тримають в полоні, організували глобальну акцію.

Організатори в Києві, ще анонсуючи зазначили в соціальній мережі Фейсбук, що всім світом звертаються до керівників іноземних держав із вимогою «натиснути на Путіна» в питанні звільнення полонених Кремлем українців.

Закарпатці долучилися до акції. Активна громада зібралась на головній площі Ужгорода, аби підтримати полонених українців. І, звісно, привітати Олега Сенцова з його днем народження.

Нагадаємо, що 2 червня в обласному центрі Закарпаття вже проводили акцію на його підтримку. Тоді в Ужгороді, як і в інших українських містах записали відеозвернення в підтримку та віру в Олега Сенцова.
Світлини зі вчорашньої акції на своїй сторінці розмістила журналістка Тетяна Лешко.

Схожі новини

Залишити коментар