Через порушення правил безпеки під час навчань, на рівненському полігоні загинули військові

Сьогодні, 6 липня, о 05.55 ранку, під час бригадних тактичних навчань з бойовою стрільбою на полігоні у Рівненській області, загинули 3 військовослужбовця від травм несумісних з життям та дев’ять отримали поранення різних ступенів тяжкості.

Як зазначають у прес-службі Сухопутних військ, за попередніми даними, стався вибух міномету.

Також повідомляється, що  командувач Сухопутних військ Збройних Сил України вирішив бригадні тактичні навчання призупинити.

У повідомленні прес-служби військової прокуратури Західного регіону України, зазначають, що інцидент трапився під час виконання вогневого завдання щодо знищення умовного противника.

На даний час вже призначено службове розслідування за результатами якого можна буде робити висновки, що ж сталося на вогневій позиції. Обставини трагічного випадку з’ясовуються. 

Як ідеться у повідомленні МО, у зв’язку із загибеллю та травмами військових на Рівненському загальновійськовому полігоні, Міністром оборони України призначено службове розслідування.

Серед декількох версій, які призвели до надзвичайної події, основною є порушення заходів безпеки під час проведення навчань.

Командування та особовий склад висловлюють щирі слова співчуття рідним та близьким загиблих військовослужбовців.

Досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні за ч. 3 ст. 414 КК України здійснюють слідчі Головного управління Нацполіції України у Рівненській області, а процесуальне керівництво – військова прокуратура гарнізону.

Схожі новини

Залишити коментар