Рева озвучив суму, за яку українці можуть відмовитись від заробітків закордоном

15 тисяч гривень, на думку Міністра соцполітики, є тією сумою, яка дозволить українцям не виїжджати закордон на заробітки. 

Щоб українці не шукали роботу за кордоном, середня заробітна плата в країні має бути близько 15 тис. грн.

За нашими розрахунками, масову трудову міграцію українців може стримати середня зарплата в районі 500 євро або доларів. Це близько 15 тисяч гривень. Зараз ставимо питання, що показник в 10 тисяч гривень повинні досягти до кінця поточного року. Тобто на 50% потрібно збільшити зарплату в Україні. Це серйозне завдання. Уряд працюватиме над ним”, – заявив міністр соціальної політики Андрій Рева, передає “Деловая столица“.

За його словами, за минулий рік в Україні на 37% зросла номінальна зарплата, на 19% – реальна.

Міністр соцполітики Андрій Рева: “За перші п’ять місяців 2018 року номінальна зарплата зросла на 31%, реальна – на 11%. Однак цього поки недостатньо, щоб стримати українців від виїзду за кордон”. Фото: www.rbc.ua

“Крім того, за перші п’ять місяців 2018 року номінальна зарплата зросла на 31%, реальна – на 11%. Тобто процес йде. Однак цього поки недостатньо, щоб стримати українців від виїзду за кордон”, – каже міністр.

В Україні крім підвищення соцстандартів, потрібно покращувати інфраструктуру.

“Люди їдуть не тільки за грошима. Вони їдуть заради підвищення якості життя. Вони втомилися від хамства, поганого ставлення влади до людей”, – підсумував Рева.

Щоб підвищити розмір мінімальної зарплати до 4200 грн, потрібно перебалансувати бюджет. За словами прем’єра Володимира Гройсмана, розрахунки показали, що 3723 грн – це те, що сьогодні може витримати економіка України.

Схожі новини

Залишити коментар