В селі на Закарпатті інтернсивні дощі пошкодили бетонний міст

24 червня через інтенсивний дощ у с. Вишній Дубовець річка Вишній Звур буквально за кілька хвилин стала повноводною та вийшла з берегів, змиваючи на своєму шляху брила, пні та гілля, які, за твердженням місцевих мешканців, залишили на прибережжі лісокористувачі

Крім того, вода виривала з корінням дерева і несла течією. Все це й утворилозагатпідбетонним мостом у верхнійчастині села, а відтакбурхлива вода підмила грунт підконструкцією та пошкодила переправу. Без транспортного сполученнязалишилися два дворогосподарства, а такожчималодубівчантепер не маютьзмогидоїхати до сінокіснихнаділів.
Також паводком пошкоджено в деяки хмісцях дорожню поверхню комунальної вулиці Мадара, яка пролягає вздовж річки.

Тож, сьогодні оглянути аварійний міст до села приїхали селищний голова Василь Носа та члени комісія.

За результатами огляду об’єкта було вирішено: за кошти з селищного бюджету найняти для відновленняпошкодженого моста дорожню фірму — філію «Тячіврайавтодор». Разом з тим, селянимаютьнамірукріпити береги потічка, аби уберегти шлях відпідмивання. У цьому їм також згодилася допомогти місцева влада.

До речі, минулоготижня через великі опади одна з приток річки стала повноводною. Вода несла великекаміння, яким загатила русло струмка та розлилася на сільський шлях. Розчищали русло потічкавідкам’яних брил такожпрацівникифілії «Тячіврайавтодор».

Схожі новини

Залишити коментар